members

 
Не знання або не дотримання технологій підрядником, щоб швидше закінчити ремонт і більше заробити за менший час. Відсутність достатнього досвіду у підрядника на складних об'єктах. Одна справа - побудувати пару гаражів, інше - зробити ремонт під ключ в дорогий новобудові з високим ступенем відповідальності перед складним замовником. Спроба заощадити на тому, щоб самому контролювати кожен вид робіт.
 Зазвичай таке виходить на 30-40% дорожче в підсумку, тому що з вас будуть просити доплату за кожну дрібницю. Крім того, що весь свій вільний час ви будете витрачати не на основній заробіток, а на, практично, постійна присутність у себе на об'єкті, в магазинах, складах, в грязі, пилу, на ходу.
Не знання або не дотримання технологій підрядником, щоб швидше закінчити ремонт і більше заробити за менший час. Відсутність достатнього досвіду у підрядника на складних об'єктах. Одна справа - побудувати пару гаражів, інше - зробити ремонт під ключ в дорогий новобудові з високим ступенем відповідальності перед складним замовником. Спроба заощадити на тому, щоб самому контролювати кожен вид робіт. Зазвичай таке виходить на 30-40% дорожче в підсумку, тому що з вас будуть просити доплату за кожну дрібницю. Крім того, що весь свій вільний час ви будете витрачати не на основній заробіток, а на, практично, постійна присутність у себе на об'єкті, в магазинах, складах, в грязі, пилу, на ходу.